M&M Wood - Precízne. Na mieru. Načas

Uvedomujeme si, že remeslo nie je len manuálna práca, ale poslanie, ktoré je potrebné vykonávať odborne, s dôrazom na precíznosť a ľudský prístup. Naša práca nás baví, preto sa snažíme neustále zlepšovať, sledujeme najnovšie trendy v našom fachu a nepodceňujeme ani komunikáciu so zákazníkom, aby sa realizácia diela čo najviac priblížila k jeho očakávaniam a predstavám.  K našim klientom pristupujeme individuálne, každá zákazka je pre nás rovnako dôležitá, či už sa jedná výmenu okien v panelákovom byte alebo veľký projekt.

Naši klienti najviac oceňujú:
  • Individuálne riešenie projektu
  • Presné splnenie časových požiadaviek
  • Zmysel pre detail
  • Zodpovednosť
  • Pracujeme s kvalitnými certifikovanými produktmi a  materiálmi 

 

Všetky aspekty aplikujeme pri celom procese spolupráce – od dovozu materiálu, cez konzultáciu a zameranie projektu až po samotnú montáž.
Kvalitný materiál

Základom dobre vykonanej práce sú kvalitné suroviny a materiály – v opačnom prípade má aj dobre odvedená práca len dočasný efekt. Práve z toho dôvodu sme stavili na dodávateľov s dlhoročným pôsobením na slovenskom trhu.

Dvere, okná a masívny nábytok

Okná a dvere  (drevo,drevohliník,hliník a PVC) odoberáme od partnerskej firmy Eurodrevenik s.r.o., ktorá je na trhu už 25 rokov a zaraďuje sa medzi popredných výrobcov eurookien. Ich skúsenosti a spoľahlivosť oceňujeme nielen my ako partneri, ale aj zákazníci v celej Európe. Firma Eurodreveník s.r.o sídli v Prešovskom kraji a M&M Wood je výhradný dovozca ich produktov pre západné Slovensko. Okrem širokého sortimentu drevených, drevo-hliníkových, hliníkových a  PVC  okien a dverí sa firma venuje aj výrobe masívneho nábytku na mieru (postele, komody , poličky , konferenčné stolíky, nočné stolíky, jedálenské stoly , knižnice,  príslušenstvo), ktoré nájdete tiež v našej ponuke.

Termodrevo

U nás nakúpite originálny fínsky ThermoWood® , ktorý vyrába najväčší svetový výrobca a člen asociácie ThermoWood® (TWA). Základom pre výrobu je fínska borovica s jasným pôvodom, spracovaná najvyspelejšou technológiou úpravy dreva pri teplote 212°C.

ylabanneri_puutarha

Realizujeme stavby z termodreva: 

  • Terasy a obklady bazénov

  • Drevené obklady fasád budov

  • Saunové a interierové obklady

  • Záhradný nábytok, vyvýšené záhony a drevené kochlíky

Partneri

logo

Sme výhradným dovozcom výrobkov firmy Eurodreveník s.r.o pre Západné Slovensko

Pre viac info si pozrite našu ponuku :

S firmou M&M Wood spolupracujeme už 5 rokov. Ja to náš dôveryhodný partner, ktorý na regionálnej úrovni zastrešuje predaj našich produktov v Západoslovenskom kraji.

Ing. Peter Mertinko Eurodrevenik s.r.o
Ing. Peter Mertinko Eurodrevenik s.r.o
stiahnut
Najväčší špecialista na materiál ThermoWood® v Slovenskej republike!

Celý sortiment profilov z termodreva  nájdete aj v našej ponuke :

Kontaktný formulár: