Dyhované dvere

Montáž a predaj

Dvere odoberáme od partnerskej firmy Eurodrevenik s.r.o., ktorá je na trhu už 25 rokov a zaraďuje sa medzi popredných výrobcov eurookien a dverí. Ich skúsenosti a spoľahlivosť oceňujeme nielen my ako partneri, ale aj zákazníci v celej Európe. Firma Eurodreveník s.r.o sídli v Košickom kraji a M&M Wood je výhradný dovozca ich produktov pre západné Slovensko.

logo

Zoznam profilov dyhovaných dverí

Kolekcia - Wawe vertical

produktovy_dyha_wave_vertical_SM (1)

Široká ponuka vzorov dverí série WAVE VERTICAL umožňuje zákazníkovi navrhnúť si dvere podľa vlastných predstáv v rôznych tvarových, ako aj farebných prevedeniach.

Kolekcia - Wawe horizontal

produktovy_dyha_wave_horizontal_SM

Široká ponuka vzorov dverí série WAVE HORIZONTAL umožňuje zákazníkovi navrhnúť si dvere podľa vlastných predstáv v rôznych tvarových, ako aj farebných prevedeniach.

Kolekcia - Vidiecky štýl 1

produktovy_dyha_vidiecky_1_SM

Široká ponuka vzorov dverí série VIDIECKY ŠTÝL 1 umožňuje zákazníkovi navrhnúť si dvere podľa vlastných predstáv v rôznych tvarových, ako aj farebných prevedeniach.

Kolekcia - Vidiecky štýl 2

produktovy_dyha_vidiecky_2_SM

Široká ponuka vzorov dverí série VIDIECKY ŠTÝL 2 umožňuje zákazníkovi navrhnúť si dvere podľa vlastných predstáv v rôznych tvarových, ako aj farebných prevedeniach.

Kolekcia - Vertical

produktovy_dyha_vertical_SM

Široká ponuka vzorov dverí série VERTICAL umožňuje zákazníkovi navrhnúť si dvere podľa vlastných predstáv v rôznych tvarových, ako aj farebných prevedeniach.

Kolekcia - Horizontal

produktovy_dyha_horizontal_SM

Široká ponuka vzorov dverí série HORIZONTAL umožňuje zákazníkovi navrhnúť si dvere podľa vlastných predstáv v rôznych tvarových, ako aj farebných prevedeniach.

Kolekcia - Diagonal

produktovy_dyha_diagonal_SM

Široká ponuka vzorov dverí série DIAGONAL umožňuje zákazníkovi navrhnúť si dvere podľa vlastných predstáv v rôznych tvarových, ako aj farebných prevedeniach.

Kolekcia - New

produktovy_dyha_new_SM

Široká ponuka vzorov dverí série NEW umožňuje zákazníkovi navrhnúť si dvere podľa vlastných predstáv v rôznych tvarových, ako aj farebných prevedeniach.

Kolekcia - Modern

produktovy_dyha_modern_SM

Široká ponuka vzorov dverí série MODERN umožňuje zákazníkovi navrhnúť si dvere podľa vlastných predstáv v rôznych tvarových, ako aj farebných prevedeniach.

Kolekcia - Klasik

produktovy_dyha_klasik_SM

Široká ponuka vzorov dverí série KLASIK umožňuje zákazníkovi navrhnúť si dvere podľa vlastných predstáv v rôznych tvarových, ako aj farebných prevedeniach.

Výhody dyhovaných dverí

  • kvalitné prevedenie spojov medzi materiálmi
  • moderné kovanie je súčasťou celej kolekcie
  • zárubnepresne na mieru
  • Pri dyhovaných dverách používame kvalitný materiál z ekologických a riadených výrubov. Hrúbka dyhy je 0,6 mm a je nanášaná pod vysokým tlakom a teplom. Tento postup zabezpečuje trvácnosť spojenia dyhy s podkladovým materiálom.
  • Interiérové dvere sú morené ekologickými olejmi od spoločnosti OSMO, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a ekologickou nezávadnosťou.